Hakkımızda

Uluşan İnşaat

“Herkes İnşaat Yapar, Uluşan Güven Verir"

Uluşan İnşaat 2007 yılında bir aile şirketi olarak İzmir/Çeşme’de kuruldu. Yıllarca uygulama ve proje yönetimi alanında edindikleri deneyimleri ile beraber, mimarlık ve harita mühendisliği alanlarında aldıkları eğitim sonrası iş hacmini üst boyutlara çıkarmış olan aile bireyleri bilgi ve tecrübelerini Uluşan İnşaat çatısı altında birleştirdiler. Uluşan İnşaat kurulduğu yıldan başlayarak konut projeleri, yerel mimari villalar, modern mimari villalar, restorasyon ve her türlü tadilat alanında faaliyet göstererek teknik kadro, teknoloji ve donanım yönünden sürekli gelişerek, iş hacmini artıran bir trend yakalamıştır. Uluşan İnşaat bir Çeşme şirketidir, dolayısıyla sürdürülebilir ve dinamik çalışma yapısıyla çevresini en verimli şekilde kullanmayı bilmiş, ilgileri üstüne çekmeyi başarmıştır. Prensipleri dürüstlük ve güvenirlilik olan Uluşan İnşaat projenizin çiziminden anahtar teslimine kadar her konuda yanınızda olmuş ve işverenlerinin isteklerine yönelik adımlarla hareket etmiş, hayallerindeki yapılara ulaşmalarını sağlamıştır. Uluşan İnşaat aile ekip üyelerinden oluşan çalışanlarının ehliyet ve sadakati ile işverenleri arasında güçlü bir bağ oluşturmuş, projelerini çözüm odaklı ve yapıcı bir şekilde hızlıca yürütmüştür.
Yerel veya modern yapılarda mimari estetik ilkesini benimseyerek değerli işverenleri için gelişen teknolojiyi her daim takip ederek sürdürülebilir, kaliteli, teknik uzmanlık, güvenirlilik ve zamanında teslim konularındaki talep ve beklentilerini projelerinde başarıya ulaştırmak.
Şirket olarak büyümemizde yenilikçi, esnek yönetim ve dinamik çalışma yürütmek, diğer güçlü ve uzman şirketlerle işbirliği yapmaya ve Ülke piyasasında rekabetçi olmaya devam etmek, başarılarımız ile dünya piyasasında örnek olmak, hizmet kalitesi, iş güvenliği verimlilik ve çevre koruma bilincimizi sürekli geliştirmek.