Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Konuda uzmanlaşmış ekibimizin sizler için imar durumu, yapı ruhsatı, yapı kullanma ruhsatı, kat irtifakı, temelüstü vizesi, hakkediş onayları, iş bitirme onayları, plankote onayı, v.b. belgelerin başvurusunu yaptıktan sonra takibini ve gerçekleştirmesini yapar.
Uzman mühendisimiz tarafından yapılan başvuru sonrasında aplikasyon, cins değişikliği, ifraz işlemleri, irtifak hakkı, yoldan ihdas haritaları, parselin yerinde gösterilmesi, imar planları, yola terk haritaları v.b. belgelerin takibini ve gerçekleştirilmesini yapar.
Gayrimenkul alım satım ve inşaat sonrası süreçlerinin son aşaması olan tapu işlemlerinde sürece hakim olan uzman ekibimiz sizler adına başvuruyu yapar ve tapu elinize gelene kadar takibini sürdürür.
Deneyimli işinde profesyonel mimarımız kişinin isteklerine göre, arsayı en verimli şekilde kullanarak minimal, yerel veya konut projeleri son model mimari programlarda çizer ve 3d modeller.
Kişiye özel tekliflerimiz ile dallarında uzman müteahhitlerimiz mülk sahibi için ana yüklenicilik görevini üstlenerek inşaatın temeli, kaba işleri ve ince işleri gibi inşaat işlerini taahhüt etmek ve yöneterek binanın kusursuz başarıya ulaşmasını sağlar.
Firmamızın, arsasına değer katmak isteyen mülk sahipleri için konut ya da villa karşılığı ile bütün inşaat yüklerini üstüne almasıdır.
Uzman ekibimiz kişiye özel teklifler ile en önemli varlıklarımız, yaşam alanlarımızın projelerini, tadilat ve yenileme işlerini taahhüt eder.
Uzman ekibimiz kişiye özel teklifler ile mülk sahibinin yıkılma riski taşıyan, eskimiş ve kötü görünen binalarının dış cephelerini güçlendirmeyi taahhüt eder.
Mimarımızın çizdiği projenizi sizlere kullandığı son model görselleştirme programlarında 3 boyutlu olarak sunmasıdır.
Uzman ekibimiz kişiye özel teklifler ile en önemli varlıklarımız, yaşam alanlarımızın projelerini, tadilat ve yenileme işlerini taahhüt eder.